O NASZEJ FIRMIE

AQUA TEAM należy do grupy zakupowej SBS – największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Posiadamy ponad 90 Partnerów na terenie kraju, co świadczy o naszej sile i skuteczności. Jesteśmy firmą kompleksowo obsługującą budowy w zakresie instalacji sanitarnych i HVAC (heating, ventilation, air conditioning).

Aqua Team istnieje na rynku szczecińskim od 1998 r. Od początku działalności specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze budownictwa w zakresie instalacji grzewczych i sanitarnych. Zajmujemy się dostawą materiałów do wykonania instalacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo towary ponad 200 renomowanych producentów. Kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i terminowość realizowanych dostaw. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta I dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać jego wymaganiom.

O jakości wykonanych przez nas prac świadczą liczne referencje od firm z nami współpracującymi.

W trosce o zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej nasza działalność obejmuje:

 • sporządzanie projektów wykonawczych i po wykonawczych, oraz analiz rozwiązań technicznych wraz z obliczeniami klimatyzacyjnymi i cieplnymi;
 • dobór, sprzedaż i dostawę w oferowanych przez nas urządzeń i materiałów;
 • dostawę kompletu dokumentacji odbiorowej.

W zakres asortymentu, który można u nas nabyć wchodzą:

 • INSTALACJE GRZEWCZE I CIEPŁOWNICZE : De Dietrich, Junkers, Grundfoss, Danfoss, Oventrop, KAN-therm, Rehau, Elektromet i inne,
 • INSTALACJE WODNE I KANALIZACYJNE : Kaczmarek, KAN-therm, Rehau, Tweetop, Magnaplast i inne,
 • INSTALACJE GAZOWE : Weba, Idmar i inne,
 • INSTALACJE HYDRANTOWE I TRYSKACZOWE (PRZECIWPOŻAROWE) : Gras, Tasta, Boxmet i inne,
 • AUTOMATYKA : Danfos, Salus, Oventrop, Watts, Rehau i inne,
 • UZDATNIANIE WODY DO PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH,DO SPOŻYCIA ORAZ DO CELÓW SOCJALNO-BYTOWYCH :Polaqua, i inne,
 • SYSTEMY MOCOWAŃ INSTALACJI WENTYLACJI POWIERZCHNI : Spiroflex, Walraven i inne,
 • WENTYLACJA, REKUPERACJA: Zehnder i inne,
 • OCZYSZCZANIE ŚCIEKÓW: Europlast, Sotralentz i inne,
 • SYSTEMY BIERNEJ OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ, PRZEJŚCIA PRZECIWPOŻAROWE: Walraven, Mercol i inne,
 • SYSTEMY OPOMIAROWANIA ZUŻYCIA WODY I CIEPŁA : Diehl Metering, Bmeters i inne,
 • INSTALACJE ODPROWADZENIA SPALIN KOMINOWYCH : Spiroflex i inne.

PODZIĘKOWANIA

“Pożyteczna praca jest zawsze cicha i niezauważalna” – Lew Tołstoj – rosyjski powieściopisarz, dramaturg, krytyk literacki, myśliciel, pedagog.

AQUA TEAM stara się wspierać rozwój dzieci i ludzi młodych. Nasze zaangażowanie zostało docenione poprzez otrzymane wyrazy wdzięczności. Każde dobre słowo sprawia, że utwierdzamy się w przekonaniu o słuszności naszych działań i motywuje nas do kolejnych.
Dziękujemy za Waszą życzliwość!

Podziękowanie 3
podziekowanie 1
podziękowania 2

Hurtownia artykułów sanitarnych, hurtownia instalacji sanitarnych – Szczecin. Biologiczne oczyszczalnie ścieków, centralne ogrzewanie, elektryczny ogrzewacz wody, elektryczny podgrzewacz wody, filtr do wody, filtry do wody, grzejnik, grzejniki, hydranty, instalacje ciepłownicze, instalacje gazowe, instalacje grzewcze, instalacje hydrantowe, instalacje ppoż, instalacje przeciwpożarowe. Największa w Polsce sieć sprzedaży artykułów sanitarnych – Szczecin – instalacje sanitarn, klimatyzacje, kocioł gazowy, kocioł węglowy, kolektor słoneczny, kolektory słoneczne, kotły gazowe, kotły na paliwo stałe, oczyszczalnia ścieków, ogrzewacze wody, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie podłogowe, piec gazowy, piece gazowe, pompa ciepła, pompy ciepła, projekty instalacji sanitarnych, przyłącza gazowe, przyłącza sanitarne, rekuperator, sieci sanitarne, studzienka wodomierzowa, uzdatnianie wody, wentylacja mechaniczna, wyposażenie kotłowni, wyposażenie łazienek, zmiękczacz wody – Szczecin.