fbpx

Grzejniki łazienkowe, pokojowe Świnoujście

W hurtowni Aqua Team w Świnoujściu znajdziesz szereg produktów, które umożliwią skuteczne ogrzewanie. Grzejniki zdecydowanie należą do tej grupy. Jeżeli więc szukasz grzejników do swojej łazienki, kuchni lub salonu, z pewnością wybierzesz coś dla siebie z naszej oferty. Nasze propozycje obejmują zarówno tradycyjne grzejniki żeliwne i aluminiowe, jak też nowoczesne modele dekoracyjne o różnych kształtach, kolorach oraz podłączeniach. Dzięki temu, spośród ponad 200 modeli grzejników dostępnych w naszej hurtowni w Świnoujściu, możesz wybrać produkt, który najlepiej będzie pasował do Twojego wnętrza.

 

Nowoczesne ogrzewanie – grzejniki dekoracyjne w hurtowni Aqua Team w Świnoujściu

Budowa domu, zakup mieszkania lub generalny remont to dobry moment na zakup niezbędnych elementów dla ogrzewania. Grzejniki dekoracyjne dostępne w naszej hurtowni są na tyle atrakcyjne, że same w sobie będą stanowić designerską ozdobę wnętrza. Dzięki temu będziesz mógł zrezygnować z zabudowy lub osłony grzejników, które co prawda mogą poprawić walory estetyczne wnętrza, ale też zmniejszą efektywność ogrzewania i podniosą wysokość rachunków. Nasze designerskie grzejniki nie tylko dostarczą dużo ciepła, ale także stworzą unikalne i stylowe rozwiązania grzewcze. Zapewnią ciepło i komfort w Twoim domu lub mieszkaniu, łącząc funkcjonalność i piękno w doskonałą harmonię.

 

W hurtowni Aqua Team w Świnoujściu znajdziecie wiele modeli grzejników:

  • grzejniki pionowe, które charakteryzują się znaczną wysokością, a mniejszą szerokością. Mogą być zbudowane z charakterystycznych pionowych żeberek lub tworzyć fantazyjne konstrukcje geometryczne.
  • grzejniki płytowe, które szybko się nagrzewają, są łatwe w montażu i czyszczeniu. Jak sama nazwa wskazuje, zbudowane są z płyt stalowych, a nie ze stalowych żeberek, co czyni ich wygląd bardziej nowoczesnym
  • elektryczne grzejniki do łazienki lub kuchni – najlepiej sprawdzają się w małych pomieszczeniach. To rozwiązanie nie wymaga też doprowadzania rur.
  • chromowane grzejniki drabinkowe – chromowa powłoka sprawia, że grzejniki tego typu najlepiej będą prezentować się w łazience urządzonej w nowoczesnym stylu
  •  

U nas kupicie grzejniki znanych i sprawdzonych producentów:

  • grzejniki płytowe PURMO,
  • grzejniki łazienkowe TERMA,
  • elektryczne grzejniki łazienkowe TERMA ONE,
  • designerskie grzejniki INSTAL-PROJEKT.

Hurtownia Aqua Team oferuje wysokiej jakości produkty z kategorii Ogrzewanie. Grzejniki zdecydowanie są czołową grupą produktów, ale oprócz nich, w katalogu naszych produktów znajdziecie również wszystkie niezbędne elementy montażu grzejników m.in. zawory grzejnikowe, adaptery do miedzi i PEX, głowice termostatyczne czy elektroniczne pokojowe regulatory temperatury. Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału w Świnoujściu lub do kontaktu telefonicznego z naszymi wykwalifikowanymi doradcami w celu poznania szczegółów oferty!

Instal Projekt producent grzejników   Terma        Purmo