Grzejniki

Nowoczesne grzejniki charakteryzują się małą pojemnością wodną i łączone są rurami o małych średnicach, w związku z czym pojemność całej instalacji jest niewielka i znajduje się w niej mało wody. Dzięki tej cesze, regulacja całego systemu ogrzewania jest łatwa i szybka.

Hurtownia sanitarna Aqua Team posiada w swoim asortymencie grzejniki płytowe, kanałowe, dekoracyjne oraz konwektory renomowanych producentów takich jak: Purmo, Zehnder, Luxrad, Perfexim, Delfin, Terma, Instal-Projekt, Verano.

Grzejniki Szczecin

Grzejniki płytowe – składają się z elementów stalowej blachy (gładki lub perforowany profil). Płyty mogą występować w różnych konfiguracjach (jedna, dwie lub trzy łączone rzędami blach konwektorów aluminiowych).

Grzejniki konwektorowe – posiadają budowę kompaktową, ich działanie opiera się na grawitacyjnym ruchu powietrza, który wynika z różnicy temperatur. Konwektory składają się z rur miedzianych i blachy aluminiowej, schowanych w obudowie zewnętrznej.

Grzejniki kanałowe – są praktycznie niewidoczne dzięki temu, że znajdują się w podłodze. W systemie tym ciepło przekazywane jest na drodze konwekcji naturalnej, bądź wspomaganej wentylatorem.

Grzejniki dekoracyjne – w ofercie naszej hurtowni sanitarnej posiadamy również grzejniki ozdobne. Grzejniki dekoracyjne pełnią funkcję użytkową, ale też mogą podkreślać charakter i styl pomieszczenia, w którym zostaną zamontowane. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdą Państwo ozdobne głowice oraz chromowane zawory, które w połączeniu z dekoracyjnym grzejnikiem będą świetnie wyglądać.

Grzejniki rurowe – dzięki szerokiemu wachlarzowi kształtów, kolorów i rozmiarów nie są to już tylko zwyczajne, nudne grzejniki, ale spełniają również doskonale funkcje dekoracyjne. Można je montować w łazienkach, kuchniach czy pokojach.

Grzejniki Szczecin

Hurtownia sanitarna Aqua Team proponuje Państwu różnego rodzaju systemy orurowania instalacji grzejnikowych najlepszych marek na rynku:
– KAN-therm,
– Tweetop,
– Rehau,
– IBP.

PRODUCENCI