Instalacje i przyłącza sanitarne

AQUA TEAM kompleksowo obsłuży Twoją inwestycję w zakresie instalacji i przyłączy sanitarnych i HVAC (heating, ventilation, air conditioning)

ZAPROJEKTUJEMY...

Na zlecenie Klienta sporządzamy projekty wykonawcze i powykonawcze oraz analizy i rozwiązania techniczne wraz z obliczeniami klimatyzacyjnymi i cieplnymi. Jeżeli nie masz jeszcze projektu instalacji dla swojego domu, przyjdź do AQUA TEAM! Stworzymy rozwiązanie zgodne z przepisami i Twoimi potrzebami.

DORADZIMY...

Nie wiesz jakie źródło ciepła wybrać lub w jakim systemie wykonać ogrzewanie Twojego domu? Już dzisiaj możesz uzyskać odpowiedzi na te pytania i wiele innych, dotyczących instalacji sanitarnych. Prowadzimy fachowe doradztwo techniczne i z chęcią pomożemy rozwiązać każdy problem. Możesz do nas przyjść, napisać lub zadzwonić. Wszelkie dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT

WYCENIMY...

Gdy zdecydowałeś się na zlecenie projektu nam lub posiadasz już gotowy projekt, przyjdź do AQUA TEAM a my przygotujemy na Twoje życzenie korzystną ofertę cenową materiałów i wykonania całej inwestycji. Dobierzemy najlepsze urządzenia, orurowanie i armaturę zgodne z Twoimi oczekiwaniami.
Zapraszamy do kontaktu: techniczny@aquateam.pl

SPRZEDAMY I DOSTARCZYMY...

W 2013 roku przenieśliśmy swoją główną siedzibę z ulicy Twardowskiego 18 na ulicę Świerczewską 7 w Szczecinie, zwiększając liczbę wykwalifikowanych pracowników i powierzchnię magazynów. Posiadany asortyment pozwala na kompleksowe zaopatrzenie punktów sprzedaży detalicznej, innych hurtowni, zakładów instalacyjnych, wykonawców i podwykonawców obsługujących Twoją inwestycję. W swojej ofercie posiadamy produkty marek należących do grupy zakupowej SBS takich jak Keller, Delfin i Nanopanel. Ponadto jesteśmy dystrybutorem urządzeń i materiałów wiodących na rynku firm, m.in. De Dietrich, Zehnder, Spiroflex, Kan Therm, Purmo, Vaillant, Saunier Duval, Tweetop, Kaczmarek i wielu innych.
Oferujemy także dostawę własnym transportem zakupionych przez Państwa urządzeń i materiałów.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

WYKONA I URUCHOMI WSPÓŁPRACUJĄCY Z NAMI INSTALATOR

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wykonawstwa:

  • instalacji grzewczych i ciepłowniczych
  • instalacji sanitarnych
  • instalacji gazowych
  • instalacji hydrantowych i tryskaczowych
  • sieci i przyłączy sanitarnych, gazowych i ciepłowniczych

Przyłącza sanitarne

Roboty współorganizujemy z naszymi renomowanymi zakładami instalacyjnymi, posiadającymi niezbędne uprawnienia, sprzęt, wiedzę i doświadczenie. Dla zainteresowanych klientów prowadzimy usługi pogwarancyjne.
Po wykonaniu robót uruchamiamy i sprawdzamy działanie instalacji.
Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i rzetelnie wykonujemy swoją pracę, a priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego serdecznie zachęcamy do współpracy.

Dalej pozostaje tylko Twoje ZADOWOLENIE i nasz SERWIS GWARANCYJNY!