Kabiny prysznicowe Świnoujście

Mieszkasz w Świnoujściu i szukasz kabiny prysznicowej ?

Nasi doradcy techniczni z hurtowni sanitarnej AQUA TEAM chętnie pomogą w doborze odpowiedniej kabiny prysznicowej w atrakcyjnej cenie.

W naszej ofercie mamy bardzo szeroki wybór kabiny prysznicowych we wszystkich możliwych kształtach i odmianach, które mają wiele różnych funkcji i rozwiązań konstrukcyjnych. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowego prysznica w spa, czy chcesz zainstalować wysokiej jakości narożną kabinę prysznicową w swojej łazience, hurtownia instalacji sanitarnych AQUA TEAM w Świnoujściu dobierze odpowiednią kabinę prysznicową!

Oferujemy Państwo zawsze sprawdzone i znane nam rozwiązania najlepszych producentów na rynku. Nasz oddział w Świnoujściu posiada w ofercie kabiny prysznicowe następujących producentów:

  • kabiny prysznicowe KOŁO,
  • kabiny prysznicowe RADAWAY,
  • kabiny prysznicowe DEANTE.

Oddział hurtowni w Świnoujściu oferuje dwa najczęściej wybierane modele kabin prysznicowych dostępnych na rynku:

  • kabiny prysznicowe narożne – jest to bardzo popularne rozwiązanie szczególnie w małych łazienkach. Kabina prysznic jest zainstalowany w rogu łazienki. Do wyboru są kabiny cztero- lub pięciokątne.
  • kwadrantowe kabiny prysznicowe są szczególnie odpowiednie dla małych łazienek ze względu na niewielkie wymiary.
  • kabiny prysznicowe narożne okrągłe – cały czas jest to bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie w łazienkach w blokach oraz w pensjonatach.

 

 

Oczywiście na życzenie Klienta jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na kabinę prysznicową, która nie jest w stałej ofercie hurtownia sanitarnej w Świnoujściu. Należy pamiętać, że wiąże się to z wydłużonym czasem oczekiwania na realizację zamówienia.

Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowego prysznica, czy klasycznej narożnej kabiny prysznicowej nasi doradcy techniczni z hurtowni AQUA TEAM w Świnoujściu znajdą dla Ciebie idealne rozwiązanie w atrakcyjne cenie.

projekt i wykonanie: Nie mam drobnych