Nowoczesne grzejniki do mieszkania i domu

6 grudnia 2018

Grzejniki pasujące do różnych wnętrz i stylów

Każde pomieszczenie w naszym domu powinno być funkcjonalne i wykonane w stylu, który nam się podoba. Jedni lubią pomieszczenia w ciemny kolorach i minimalistycznym stylu, a drudzy wolą pokoje w jasnych kolorach w stylu retro. Na pewno każdy z nami się zgodzi, że bez względu na wybrany styl, jaki będzie dominował w pomieszczeniu, najważniejsze jest ciepło. Trzeba pamiętać też o tym, że nie do każdego pomieszczenia będzie pasował ten sam grzejnik.

nowoczesne grzejniki do mieszkania i domu

Grzejniki do łazienki

Pomieszczeniem, do którego tworzone są specjalne modele grzejników, jest łazienka. Wybór kształtów, rozmiarów i kolorów grzejników łazienkowych jest ogromny. Zaczynając od standardowych grzejników drabinkowych w kolorze białym, kończąc na eleganckich chromowanych owalnych grzejnikach łazienkowych.

W ofercie naszej hurtowni sanitarnej Aqua Team znajdują się również designerskie grzejniki łazienkowe. Grzejniki dekoracyjne pełnią funkcję użytkową, ale mogą też podkreślać charakter i styl pomieszczenia. Szczególnie w nowym budownictwie, coraz częściej montowane są grzejniki o ciekawych kształtach, które mogą być ozdobą całego pomieszczenia. W naszej szczecińskiej hurtowni dostępne są również elektryczne grzejniki łazienkowe. Takie rozwiązanie jest bardzo często wybierane do łazienek w mieszkaniach, gdzie mieszka kilka osób.

nowoczesne grzejniki do domu

Grzejniki jako elementy zdobiące wnętrza

Kolejna grupą są designerskie grzejniki do pozostałych pomieszczeń takich jak: salon, pokój gościnny czy korytarz. Remontując i budując nowe domy architekci wnętrz, bardzo chętnie stawiają na designerskie grzejniki. Montaż takiego grzejnika w każdym pomieszczeniu na pewno doda wnętrzom charakteru i stylu. Tak jak w przypadku grzejników łazienkowych, wybór kształtów i kolorów jest bardzo duży. Do wyboru są modele z gładką płytą czołową lub oryginalne geometryczne kształty w wielu dostępnych kolorach. Jeżeli chcemy, aby grzejnik od razu rzucał się w oczy po wejściu do domu, najlepiej wybrać ciekawy kształt w krzykliwym kolorze. Jeżeli chcemy mieć modny grzejnik o ciekawym kształcie, ale nie rzucający się tak bardzo w oczy, polecamy wybrać bardziej stonowany kolor. W przypadku gdy mamy mało miejsca w pomieszczeniu lub ściana jest wąska, to i tak mamy szansę zamontować designerski grzejnik. Właśnie dla takich przypadków powstały wertykalne grzejniki. Takie rozwiązanie umożliwia powieszenie grzejnika nawet na wąskiej ścianie. Dostępne są one w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów kształtów – obłe, kanciaste i proste. Montaż designerskiego grzejnika w łazience lub salonie na pewno wpłynie na atrakcyjność danego pomieszczenia.

W naszej hurtowni sanitarnej Aqua Team oferujemy bogaty wybór znanych i cenionych modeli, jak choćby Terma Cyklon. Dodatkowo, oferujemy niezbędne akcesoria do grzejników ozdobnych.

projekt i wykonanie: Nie mam drobnych