PRACA ! dołącz do naszego TEAM’u

6 lutego 2020

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (SZCZECIN)

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych inwestycji, klientów

  • profesjonalne doradztwo techniczne

  • realizacja założonych planów sprzedaży

  • budowanie długofalowych relacji z partnerami handlowymi

  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • znajomości lokalnego rynku

  • mile widziane doświadczenie w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

biuro@aquateam.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

projekt i wykonanie: Nie mam drobnych