fbpx

Vaillant – producent pieców

Vaillant – producent pieców

Marka Vaillant to jedna z najpopularniejszych firm z królikiem w logo, która kojarzona jest z techniką grzewczą oraz wentylacją. Ponad 140 lat temu założyciel niemieckiej firmy, jako pierwszy stworzył piec gazowy łazienkowy. Ten niemiecki producent jest na polskim rynku od 1992 i odnosi same sukcesy. Wysokiej jakości i klasy piece gazowe marki Vaillant są bardzo chętnie kupowane przez klientów na całym świecie. W ostatnim czasie na popularności zyskują energooszczędne piece gazowe oraz ekologiczne systemy grzewcze, które w głównej mierze wykorzystują odnawialne źródła energii. W bardzo szerokiej ofercie marki Vaillant z systemów ogrzewania znajdzie między innymi:

– piece gazowe wiszące lub stojące,
– pompy ciepła,
– centrale grzewcze,
– piece olejowe.

Wydajne kotły gazowe jednofunkcyjne i dwufunkcyjne Vaillant

Konstruktorzy pieców gazowych marki Vaillant stawiają sobie za główny cel zmniejszenie zużycia energii.

Niemiecki producent bardzo mocno stawia na ekologię i rozwija również ofertę systemów solarnych. W krajach europy zachodniej takie rozwiązania są bardzo popularne. W Polsce też zyskują coraz większe grono odbiorców, dzięki możliwości uzyskania dofinansowania.

W stałej ofercie naszej hurtowni sanitarnej AQUA TEAM znajdą Państwo bogatą ofertę pieców gazowych Vaillant, pompy ciepła oraz inne urządzenia systemów ogrzewania oraz wentylacji.

Vaillant - producent piecy gazowych

Vaillant - producent piecy gazowych