Wanny Świnoujście

Wanny różnych wymiarów i kształtów w hurtowni hydraulicznej AQUA TEAM w Świnoujściu.

Instalatorom oraz naszym klientom oferujemy duży wybór wanien najwyższej jakości. Nasze zgrabne i wyrafinowane wanny są dostępne w różnych materiałach.

Wanny akrylowe mają wysoką odporność na uderzenia oraz są odporne na promieniowanie UV. Wanny wykonane z takiego materiału charakteryzują się gładką, nieporowatą, a zatem higieniczną i łatwą w pielęgnacji powierzchnią.
Wanny akrylowe dostępne w hurtowni sanitarnej AQUA TEAM w Świnoujściu są łatwiejsze w montażu ze względu na ich małą wagę w porównaniu ze stalową wanną. Nasi klienci z Świnoujścia mogą wybrać dowolną wannę z katalogu, które występują w różnych kształtach i wykończeniach.

Oprócz klasycznej wanny prostokątnej dostępne są również wanny okrągłe, owalne, sześciokątne lub ośmiokątne, jak również wanny o niewielkiej powierzchni, lub wanny wolnostojące.

Modne wanny wolnostojące przemawiają również do wielu klientów i sprawiają, że w Twojej łazience przyciągają uwagę. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczną, czy nowoczesną wannę z funkcją hydromasażu lub bez niej, nasi doradcy techniczni z hurtowni w Świnoujściu na pewno pomogą w wyborze od strony technicznej.

Do każdego rozmiaru łazienki jest idealna wanna

Różnorodność wanien jest pozornie nieograniczona. Niemniej jednak, twoja nowa wanna musi być dostosowana do warunków przestrzennych. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca w łazience, możesz wybrać wolnostojącą wannę lub wannę narożną. Te dwa style wanny świetnie wyglądają wizualnie! Dzięki sześciokątnej lub ośmiokątnej wannie możesz stworzyć wizualny akcent w łazience. Przy okazji, wiele wanien jest również dostępnych jako wanny z hydromasażem. Hurtownia AQUA TEAM w Świnoujściu oferuje szeroką gamę wanien takich marek jak:

Kup wannę w hurtowni sanitarnej w Świnoujściu

W AQUA TEAM dostępne są wanny w stałej ofercie, w niskich cenach! Gwarantujemy szybką realizację zamówienia oraz fachową pomoc naszych doradców technicznych. Zapraszamy do hurtowni sanitarnej AQUA TEAM w Świnoujściu.

projekt i wykonanie: Nie mam drobnych