Ceramika łazienkowa Świnoujście

Hurtownia AQUA TEAM to również profesjonalista w łazience. Oczywiście w naszej ofercie nie mogło zabraknąć szerokiej gamy ceramiki łazienkowej.

Oddział hurtowni instalacji sanitarnych AQUA TEAM w Świnoujściu oferuje swoim klientom oraz instalatorom wysokiej jakości elementy ceramiki łazienkowej w atrakcyjnych cenach.

Hurtownia AQUA TEAM sprzedaje ceramikę łazienkową tylko renomowanych producentów takich jak Koło, Geberit, Grohe lub Duravit. Miski WC. Elementy ceramiki łazienkowej tych marek takie jak: umywalki, bidety lub pisuary wykonane są z materiałów wysokiej klasy i zapewniają świeży wygląda prze wiele lat.

Jakie elementy z ceramiki łazienkowej można kupić w hurtowni sanitarnej AQUA TEAM w Świnoujściu ?

  • miski wc – wiszące oraz stojące o zróżnicowanych wielkościach oraz kształtach,
  • umywalki – stojące na postumencie oraz umywalki wiszące, jak również umywalki dla osób starszych i niepełnosprawnych umożliwiające podjechanie wózkiem inwalidzkim,
  • pisuary – różnych wielkości, dostępne z szeroką gamą zaworów spłukujących,
  • bidety – stojące oraz wiszą, różnych wymiarach i kształtach.

 

W ofercie hurtownia w Świnoujściu posiadamy również, wszystkie niezbędne elementy do montażu ceramiki łazienkowej np.: kołki montażowe, deski sedesowe, sitka do pisuarów, stelaże podtynkowe, jak również wyposażenie do łazienek dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Polecane przez naszych doradców technicznych modele ceramiki łazienkowej dostępnej w oddziale hurtowni instalacji sanitarnych AQUA TEAM w Świnoujściu:

  • pisuar KOLO Nova Pro Felix – dopływ z góry, odpływ pionowy/poziomy,
  • umywalka KOLO Traffic 60cm z otworem, z przelewem z powłoką reflex,
  • bidet wiszący KOLO Style z otworem, z powłoką Reflex.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału hurtowni instalacji sanitarnych w Świnoujściu, w celu wybrania idealnej ceramiki łazienkowej do własnej łazienki.

projekt i wykonanie: Nie mam drobnych