fbpx

INTEGRIS

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY INTEGRIS PLUS

Szczecińska hurtownia sanitarna AQUA TEAM uczestniczy w kolejnej odsłonie programu lojalnościowego Integris Plus. Program powstał przy udziale znanych i godnych zaufania producentów instalacji sanitarnych i grzewczych, aby docenić lojalność klientów hurtowni, będących partnerami grupy SBS.

Kto może skorzystać z programu promocyjnego?

Program Integris Plus powstał z myślą o klientach hurtowni takich jak AQUA TEAM i polega na nagradzaniu lojalnych klientów dodatkowymi korzyściami. Z oferty mogą skorzystać stali klienci naszej hurtowni – m.in. instalatorzy oraz właściciele sklepów, którzy chcą czerpać z oferowanych przez nas benefitów w postaci nagród rzeczowych. W ramach programu hurtownia AQUA TEAM organizuje spotkania, na których możecie Państwo odebrać wypracowane podczas zakupów bonusy.

Nagrody dostępne w ramach programu Integris Plus

Organizatorzy programu lojalnościowego wybrali dostępne do uzyskania nagrody w odpowiedzi na potrzeby klientów. W katalogu nagród znajdują się narzędzia i elektronarzędzia pomocne w pracy instalatora, ale też wysokiej jakości ubrania robocze, akcesoria oraz karty podarunkowe.

Najbardziej obszerną grupę nagród stanowią narzędzia ręczne oraz elektronarzędzia. Wśród nich znajdziecie Państwo produkty cenionych w branży instalacyjnej producentów. Na uwagę zasługują m.in. palniki znanej na całym świecie firmy Rothenberger, kalibratory do rur wyprodukowane przez Grupę KAN czy popularne z powodu wysokiej jakości i niezawodności elektronarzędzia marki Bosch.

Poza markowymi narzędziami, możecie Państwo również wybrać również przydatne w pracy stroje robocze w wielu rozmiarach i dopasowane do rozmaitych typów sylwetki. Dodatkowo, w katalog nagród dostępnych w programie lojalnościowym, znajdziecie Państwo karty podarunkowe do wykorzystania w znanej sieci sklepów RTV Euro AGD o wartości od 50 do 1000zł oraz vouchery do zrealizowania w Katalogu Marzeń.

Kim są partnerzy programu Integris Plus?

Partnerami programu promocyjnego Integris Plus są rozpoznawani i wybierani przez specjalistów wytwórcy produktów instalacyjnych, grzewczych i sanitarnych. Wśród nich można wymienić m.in. takie firmy jak: Keller, Instal Projekt, Delfin, KAN-Therm czy Perfexim LTD.

Zapraszamy do skorzystania z programu wszystkich stałych klientów naszej hurtowni AQUA TEAM, oraz odwiedzenia oficjalnej strony programu Intergis Plus.

Danfuss Eller Grundfos Instal projekt Kaczmarek Kan Perfexim Vaillant Wilo