O FIRMIE

Strona główna / O FIRMIE

Ponad 25 lat doświadczenia na rynku

AQUA TEAM istnieje na rynku szczecińskim od 1998 r. Naszym głównym celem jest możliwie maksymalne ułatwienie procesu zakupu towaru lub usługi oraz kompleksowe wsparcie procesu budowlanego w zakresie instalacji sanitarnych. Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów branżowych, nastawionych na fachowe doradztwo oparte o bliskie relacje. Jesteśmy przekonani, że na nasze zaangażowanie i pasja oraz znajomość rynku są miarą naszego sukcesu.

AQUA TEAM należy do grupy zakupowej SBS – największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych. Grupa ma ponad 90 Partnerów na terenie kraju, co świadczy o naszej sile i skuteczności.

Od początku działalności specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze budownictwa w zakresie instalacji grzewczych i sanitarnych - HVAC (heating, ventilation, air conditioning). Działając w obszarze dystrybucji materiałów, współpracujemy z ponad 200 renomowanymi producentami. Kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i terminowość realizowanych dostaw, a naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala sprostać oczekiwaniom.

Jesteśmy przekonani, że rozwój oraz podnoszenie własnych kwalifikacji, sprawia iż zawsze możemy dzielić się aktualną i kompleksową wiedzą na tematy branżowe oraz proponować nowoczesne i dopasowane rozwiązania techniczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych stałych kontrahentów, organizujemy szkolenia techniczne dla wykonawców, projektantów oraz osób związanych z branżą instalacyjną.

Czynnie współpracujemy ze szczecińskimi szkołami budowlanymi oraz z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym, umożliwiając odbycie stażu i praktyk przez uczniów i studentów. Nasza wiedza oraz doświadczenie, pomagają młodym ludziom spojrzeć na branżę instalacyjną jako ciekawy i bardzo rozwojowy obszar zatrudnienia.

Wspólnie tworzymy odpowiednie środowisko współpracy z korzyścią dla każdej ze stron.

AQUA TEAM – Bliżej, Łatwiej, z Pasją!

Centrala Szczecin
Świerczewska 7
71-066 Szczecin

Szczecin Prawobrzeże
Wiosenna 7A
70-807 Szczecin

Świnoujście
Marynarzy 3
72-600 Świnoujście
Polityka Prywatności

Realizacja strony: Proformat

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.