fbpx
Masz pytania?

Zachęcamy do kontaktu

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub po prostu napisz do nas. Zespół ekspertów Aqua Team chętnie pomoże.

godziny Pon. - pt. 7:00 - 16:00
Sob. 9:00 - 13:00
emailbiuro@aquateam.pl
Odpowiemy do 24h
mapaŚwierczewska 7
71-066 Szczecin

Dział handlowy

E-mail: handel@aquateam.pl

Agnieszka Wasilewska
tel. +48 519 147 361
e-mail: agnieszka.wasilewska@aquateam.pl

Magdalena Tomkowska
tel. +48 506 681 126
e-mail: magdalena.tomkowska@aquateam.pl

Tomasz Kawecki
tel. +48 506 241 635
e-mail: tomasz.kawecki@aquateam.pl

Marcin Gieniusz
tel. +48 504 206 311
e-mail: marcin.gieniusz@aquateam.pl

 

Dział techniczny

Sławomir Ziemiec
tel. +48 511 842 391
e-mail: slawomir.ziemiec@aquateam.pl

Centrum instalacji grzewczych i sanitarnych

E-mail: handel@aquateam.pl

Ganna Vyskrebets
tel. +48 503 407 851
e-mail: ganna.vyskrebets@aquateam.pl

Kamil Gałaszewski
tel. +48 502 633 033
e-mail: kamil.galaszewski@aquateam.pl

Marketing

Krystian Król
tel. +48 573 208 880
e-mail: marketing@aquateam.pl


Napisz do nas

    Imię i Nazwisko:*
    E-mail:*
    Telefon:
    Wiadomość:*


    * Pola oznaczane gwiazdką są wymagane do wysłania wiadomości