fbpx

Elektromet

Elektromet

Firma Elektromet to polskie przedsiębiorstwo rodzinne założone blisko 40 lat temu przez Wojciecha Jurkiewicza. Od początku działalności firma zajmowała się produkcją sprzętu grzewczego, przede wszystkim grzejników i wymienników do ciepłej wody użytkowej. Wraz z systematycznym wzrostem zainteresowania produktami firmy, przede wszystkim dzięki zmianom gospodarczym lat 90-tych, oferta firmy uległa znacznemu poszerzeniu. Elektromet z niewielkiej firmy rodzinnej przeobraził się w duże przedsiębiorstwo zatrudniające blisko pół tysiąca osób, produkujące i sprzedające tysiące produktów klientom nie tylko z Polski, ale także z wielu państw Europy czy Azji.

Technika grzewcza Elektromet

Aktualna oferta firmy Elektromet obejmuje sprzedaż takich kategorii produktów jak wspomniane już wcześniej wymienniki i zbiorniki do C.W.U. i C.O. oraz różnego rodzaju kotły C.O. wraz z dedykowanymi im akcesoriami technicznymi. Przykładem tych ostatnich produktów mogą być zaawansowane technicznie sterowniki do kotłów nowej generacji, które pozwalają na zautomatyzowanie obsługi kotłów i poprawę efektywności ich działania. Pierwsza seria automatycznych kotłów retortowych Elektromet pojawiła się na rynku w 2006 roku. Od tego czasu oferta firmy w segmencie kotłów centralnego ogrzewania systematycznie się powiększała. Obecnie firma sprzedaje m.in. kotły na pellet, ekogroszek, węgiel i drewno. Są to zarówno zasypowe kotły centralnego ogrzewania, jak i kotły C.O. w pełni automatyczne. W ostatnich latach w ofercie firmy pojawiły się również nowoczesne pompy ciepła i kolektory słoneczne.

Pompy ciepła i piece na ekogroszek Elektromet w hurtowni AquaTeam

Jeśli poszukujesz nowoczesnego sprzętu grzewczego polskiej produkcji, oferta Elektromet powinna przypaść Ci do gustu. Korzystając z pośrednictwa hurtowni instalacji sanitarnych Aqua Team w Szczecinie lub jej oddziału w Świnoujściu, możesz zaopatrzyć się oryginalne kotły ecodesign i wiele innych akcesoriów grzewczych polskiej produkcji. W ofercie mamy również elektryczne ogrzewacze wody, nowoczesne pompy ciepła i dziesiątki innych produktów renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę i zamów potrzebny Ci sprzęt grzewczy. Służymy pomocą w kwestii wyboru urządzeń dostosowanych do potrzeb każdego z naszych klientów.