fbpx

Idmar – producent grzejników

Idmar – producent grzejników

Wielkopolski Idmar to jeden z liderów na polskim rynku armatury instalacyjnej. Zlokalizowana w podpoznańskiej miejscowości Mosina firma już od przeszło 30 lat zajmuje się produkcją armatury instalacyjnej i przemysłowej do wody i gazu, grzejników stalowych, aluminiowych i łazienkowych, systemów PEX i PPR, przydomowych oczyszczalni ścieków, studzienek wodomierzowych, kotłów stalowych na paliwa stałe, a także różnorodnych systemów ogrodzeń stalowych.

Armatura instalacyjna Idmar

Hurtownia sanitarna AquaTeam ma w swojej ofercie wybrane kategorie produktów marki Idmar. Są to przede wszystkim urządzenia dedykowane tworzeniu niezawodnych w działaniu i prostych w obsłudze instalacji grzewczych, gazowych i wodnych. W ofercie producenta znajdziemy m.in. takie kategorie armatury i akcesoriów instalacyjnych jak kurki kulowe do gazu i wody, różnorodne akcesoria do wody, w tym zawory zwrotne i filtry do wody, a także rury PCV, złączki, trójniki, kolanka, zaślepki i wiele więcej. Instalacje gazowe Idmar to doskonały wybór dla osób poszukujących systemowego rozwiązania dla domu, większego obiektu mieszkalnego, usługowego czy produkcyjnego.

Grzejniki dekoracyjne Idmar w hurtowni AquaTeam

W ofercie wielkopolskiej firmy Idmar znajdziemy również charakteryzujące się nowoczesną konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem różnorodne elementy systemów grzewczych. Grzejniki Idmar dostępne są w wielu atrakcyjnych wariantach cenowych. Firma oferuje klasyczne grzejniki stalowe, aluminiowe i dekoracyjne modele łazienkowe. To wysokiej klasy sprzęt, dzięki któremu ogrzewanie domów jednorodzinnych czy innych obiektów stanie się bardziej ekonomiczne.