fbpx

Polaqua

Polaqua

Jeśli szukasz wysokiej klasy sprzętu do uzdatniania wody pitnej lub użytkowej, oferta firmy Polaqua Group z pewnością przypadnie Ci do gustu. Firma specjalizuje się w produkcji własnych i dystrybucji markowych urządzeń wielu typów, takich jak komponenty do odwróconej osmozy przemysłowej, odżelaziacze czy mechaniczne filtry do wody. Jest to niezwykle nowoczesny, wydajny w działaniu sprzęt, który z powodzeniem wykorzystuje się w procesach przemysłowych lub w zastosowaniach indywidualnych.

Oferta Polaqua Group – jakie akcesoria oferujemy?

Korzystając z pośrednictwa naszej hurtowni sanitarnej, możesz zaopatrzyć się w wiele oryginalnych produktów tej marki. Prócz wspomnianych na wstępie filtrów, dysponujemy również innymi kategoriami urządzeń mających pomóc w oczyszczeniu, a tym samym w uzdatnieniu wody użytkowej lub pitnej. Sprzedajemy ponadto różnego rodzaju komponenty do odwróconej osmozy przemysłowej, złoża filtracyjne, różnego rodzaju zbiorniki, membrany, testery i mierniki, pompy dozujące i wiele więcej. Jest to sprzęt niezbędny dla realizacji profesjonalnego systemu oczyszczania wody przeznaczonej do celów przemysłowych lub prywatnych. Polaqua Group czerpie z doświadczeń istniejącej od 1999 roku firmy Eko-Serwis Polska, w związku z czym jest w pełni świadoma potrzeb instalatorów oraz dużych przedsiębiorstw specjalizujących się w realizacji systemów służących oczyszczaniu wody użytkowej lub pitnej. Jeśli interesują Cię profesjonalne urządzenia do uzdatniania wody, w ofercie firmy znajdziesz szereg nowoczesnych filtrów, wysokiej klasy komponentów i akcesoriów potrzebnych do budowy skutecznego systemu filtracji.

Przedsiębiorstwo Polaqua Group dba o swoich klientów, zapewniając wszechstronne wsparcie techniczne na etapie wyboru oraz montażu wybranych kategorii oferowanego przez siebie sprzętu. Zamawiając oryginalne urządzenia do uzdatniania wody za pośrednictwem internetowej hurtowni sanitarnej Aqua Team, możesz zaopatrzyć się również w dodatkowe akcesoria instalacyjne. Zapraszamy do odwiedzin i życzymy udanych zakupów!