fbpx

Purmo – producent grzejników

Purmo – producent grzejników

Firma Purmo jest czołowym producentem grzejników płytowych w Europie. Historia powstania firmy sięga 1952 roku i od tamtego czasu produkowane przez nich grzejniki przeszły dziesiątki przemian. Innowacyjne podejście do ogrzewania spowodowało powstanie wielu nowych rozwiązań w strefie grzejników tradycyjnych płytowych. Odejście od tradycyjnego wyglądu zaowocowało stworzeniem projektów z płaskim frontem oraz nowoczesnym, dekoracyjnym wyglądem.

Grzejniki płytowe Purmo

Prosta forma grzejników Purmo idealnie wkomponuje się w surowe wnętrza oraz wyjątkowe aranżacje, których grzejniki będą dopełnieniem. Możliwości wykorzystania grzejników zarówno wertykalnych jak i horyzontalnych skutkuje tym, że ten element grzewczy można wykorzystać w mieszkaniu, pubie czy restauracji. Różnorodność wielkości grzejników oraz ich wykończeń powoduje, że wykorzystując grzejniki marki Purmo uzyskujemy nie tylko niesamowity efekt wizualny ale również efekt ekonomiczny, ponieważ konstrukcje pozwalają na bezawaryjne korzystanie z produktów latami. Gwarancja producenta na grzejniki płytowe wynosi 10 lat.

Przykładem połączenia dobrego gustu oraz nowego podejścia do ogrzewania jest klimakonwektor, który dzięki wbudowanym wentylatorom rozprowadza aktywnie ciepło w pomieszczeniu w przeciwieństwie do grawitacyjnego rozprowadzania ciepła w tradycyjnym grzejniku płytowym. Dziesiątki lat spędzonych nad tworzeniem idealnych rozwiązań z dziedziny ogrzewania pozwoliło nam na umieszczenie w naszej ofercie hurtowni sanitarnej Aqua Team najlepszych rozwiązań grzewczych, jakimi są produkty marki Purmo.

Purmo - producent grzejników

 

Purmo - producent grzejników