fbpx

Spiroflex

Spiroflex

Nowoczesne instalacje odprowadzania spalin kominowych marki Spiroflex to gwarancja szczelności, a tym samym wysokiego poziomu bezpieczeństwa użytkowania systemów grzewczych wielu typów. Firma produkuje dobrej jakości systemy kominowe dla kotłów kondensacyjnych i z zamkniętą komorą spalania, wkłady kominowe z wytrzymałej stali nierdzewnej, kwasoodpornej i żaroodpornej czy dwuścienne kominy izolowane. W hurtowni Aqua Team znajdziesz również inne produkty tej polskiej firmy.

Nowoczesne instalacje Spiroflex – najwyższa jakość w dobrej cenie!

Bezpieczne odprowadzanie spalin z kotłów nowej generacji, opalanych różnymi rodzajami paliw stałych lub płynnych, wymaga budowy wytrzymałego, szczelnego, a przy tym wygodnego w czyszczeniu komina bazującego na wysokiej klasy wkładach wykonanych z nierdzewnej, kwasoodpornej lub żaroodpornej stali. Działająca od 1994 roku polska firma Spiroflex z Mielca to specjalista w dziedzinie produkcji nowoczesnych instalacji kominowych oraz wysokiej jakości, trwałych i estetycznych systemów wentylacyjnych dla wielu typów obiektów, w tym dla domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Mając świadomość, że prawidłowa wentylacja ma zasadniczy wpływ na bezpieczeństwo i komfort użytkowania domu, firma przygotowała szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, takich jak wentylacyjne kominy izolowane, nasady kominowe i inne. Firma oferuje również nowoczesne rozwiązania umożliwiające odzyskiwanie ciepła z wykorzystaniem istniejących systemów wentylacji mechanicznej. Rekuperator pozwala oszczędzać na ogrzewaniu, sprawiając, że dom staje się bardziej energooszczędny.

Korzystając z pośrednictwa naszej hurtowni sanitarnej, możesz zamówić wiele oryginalnych produktów polskiej marki Spiroflex. Są to przede wszystkim różne rodzaje wkładów kominowych i elementów wentylacyjnych, dzięki którym zadbasz o sprawne odprowadzanie spalin z kotła i lepszą wymianę powietrza wewnątrz domu. Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo. Warto!