fbpx

Watts

Watts

Jeśli szukasz sprzętu dedykowanego poprawie komfortu i bezpieczeństwa użytkowania sanitarnych instalacji przemysłowych, domowych i komercyjnych, międzynarodowa firma Watts Water Technologies Inc. oferuje wiele grup produktów charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Przedsiębiorstwo specjalizuje się m.in. w projektowaniu i produkcji komponentów do instalacji sanitarnych, termostatów, różnych typów zaworów czy profesjonalnych rozdzielaczy, na których bazuje ogrzewanie podłogowe lub tradycyjne instalacje grzewcze.

Automatyka instalacji sanitarnych w AquaTeam

Korzystając z oferty przygotowanej przez hurtownię instalacji sanitarnych Aqua Team, możesz zaopatrzyć się w wybrane produkty z szerokiej oferty przedsiębiorstwa Watts Water Technologies. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór zaawansowanej automatyki, która pomoże w usprawnieniu procesu zarządzania instalacjami sanitarnymi w domach prywatnych, obiektach komercyjnych i przemysłowych, pozwalając zwiększyć komfort ich codziennej obsługi, poprawić wydajność i bezpieczeństwo ich działania. Oferowane urządzenia, akcesoria instalacyjne i elektronika sprawią, że grzejniki w systemach tradycyjnych będą miały zawsze optymalną temperaturę (zaprogramowaną przez klienta), a nowoczesne rozwiązania z kategorii grzewczej, takie jak pompy ciepła, będą pracowały z maksymalną efektywnością.

Akcesoria do instalacji grzewczych Watts

W ofercie firmy Watts znajdziesz profesjonalny sprzęt zwiększający bezpieczeństwo użytkowania różnych typów instalacji grzewczych, w tym urządzenia i akcesoria, które mogą przydać się w pracy hydraulika, który na co dzień zajmuje się instalacją różnych typów kotłów, w tym kotłów na paliwa stałe.