Usługi

1. Zaprojektujemy

Na zlecenie Klienta sporządzamy projekty wykonawcze i powykonawcze oraz analizy i rozwiązania techniczne wraz z obliczeniami klimatyzacyjnymi i cieplnymi. Jeżeli nie masz jeszcze projektu instalacji dla swojego domu, przyjdź do AQUA TEAM! Stworzymy rozwiązanie zgodne z przepisami i Twoimi potrzebami.

2. Doradzimy

Nie wiesz jakie źródło ciepła wybrać lub w jakim systemie wykonać ogrzewanie Twojego domu? Już dzisiaj możesz uzyskać odpowiedzi na te pytania i wiele innych, dotyczących instalacji sanitarnych. Prowadzimy fachowe doradztwo techniczne i z chęcią pomożemy rozwiązać każdy problem. Możesz do nas przyjść, napisać lub zadzwonić. Wszelkie dane teleadresowe znajdują się w zakładce kontakt.

3. Wycenimy

Gdy zdecydowałeś się na zlecenie projektu nam lub posiadasz już gotowy projekt, przyjdź do AQUA TEAM a my przygotujemy na Twoje życzenie korzystną ofertę cenową materiałów i wykonania całej inwestycji. Dobierzemy najlepsze urządzenia, orurowanie i armaturę zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Zapraszamy do kontaktu: techniczny@aquateam.pl

4. Sprzedamy i dostarczymy

W 2013 roku przenieśliśmy swoją główną siedzibę z ulicy Twardowskiego 18 na ulicę Świerczewską 7 w Szczecinie, zwiększając liczbę wykwalifikowanych pracowników i powierzchnię magazynów. Posiadany asortyment pozwala na kompleksowe zaopatrzenie punktów sprzedaży detalicznej, innych hurtowni, zakładów instalacyjnych, wykonawców i podwykonawców obsługujących Twoją inwestycję. W swojej ofercie posiadamy produkty marek należących do grupy zakupowej SBS takich jak Keller, Delfin i Nanopanel. Ponadto jesteśmy dystrybutorem urządzeń i materiałów wiodących na rynku firm, m.in. De Dietrich, Zehnder, Spiroflex, Kan Therm, Purmo, Vaillant, Saunier Duval, Tweetop, Kaczmarek i wielu innych.
Oferujemy także dostawę własnym transportem zakupionych przez Państwa urządzeń i materiałów.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce kontakt.

projekt i wykonanie: Nie mam drobnych